Links

Websites

Keer terug naar boven via oranje pijl

Sociale media

  • zie ikonen onderaan en rechts boven


  • Ploegsites

  • mijn huidige ploeg: https://www.team-arkea-samsic.fr/
  • mijn vorige ploeg: Topsport Vlaanderen - Mercator
  • mijn vorige ploeg op facebook

  • mijn beloftenploeg (Efc - Vulsteke): https://efc-lr-vulsteke.com/
  • mijn jongerenploeg DJ-matic: http://www.dj-matic.com/be-nl/
    die een stap terug moest zetten: cyclingsite
  • de ploeg van mijn broer: https://www.deceuninck-quickstep.com/nl



  • Collega-renners

  • mijn broer: https://www.timdeclercq.be/
  • Ward en Miel Planckaert: http://users.telenet.be/ankevanoutrive/Edward.htm
  • Kevin Deltombe: http://www.deltombe.be/
  • Damon Devriendt: http://damondevriendt.weebly.com
  • Tiesj Benoot: http://supporterstiesjbenoot.be/
  • Stijn Steels: https://stijnsteels.webs.com/nieuws
  • Sep Vanmarcke: https://www.supportersclubsepvanmarcke.be/
  • Jelle Wallays: http://robydevlies.magix.net/public/jelle%20basis.htm
  • Philippe Gilbert: http://www.philippegilbert.com/
  • Niki Terpstra: https://nikiterpstra.com/
  • Iljo Keisse: http://www.iljokeisse.be/
  • Greg Van Avermaet: http://www.gregvanavermaet.be/
  • Jasper Stuyven: https://www.jasperstuyven.be/
  • Ben Hermans: https://www.benhermans.be/


  • Benjamin Declercq in trui Arkéa-Samsic 2020







    Benjamin Declercq Muur in Omloop

    Federaties

  • UCI: https://www.uci.org/
  • Belgian Cycling: http://www.belgiancycling.be/
  • Wielerbond Vlaanderen: https://cycling.vlaanderen/
  • Cycling Vlaanderen West: https://www.wiebowest.be/

  • Wielersites

  • Procyclingstats (uitslagen profs): http://www.procyclingstats.com/
  • Sportuitslagen, met o.m. persoonlijke uitslagen: www.sportuitslagen.org
  • De wielersite, met o.m. persoonlijke uitslagen: www.dewielersite.net
  • Cyclingnews.com: https://www.cyclingnews.com/
  • Cicilismo internacional: https://www.ciclismointernacional.com/en/
  • Directvelo (live-ticker koersen): https://belgique.directvelo.com/
  • Cyclingfans (adressen live-streaming koersen): http://cyclingfans.com/
  • Cyclinglinks (kalender koersen profs met sites organisatoren): https://cyclinglinks.nl/
  • Motomediateam (videoreportages): https://www.motomediateam.be/ target="_blank"
  • Cyclingnews: https://www.cyclingnews.nu/
  • Velovoices: https://velovoices.com/tag/tim-declercq/
  • Wielerflits: https://www.wielerflits.be/ en: https://www.wielerflits.nl
  • Wielerkrant: https://www.wielerkrant.be/nieuws?
  • Wielernieuws: http://www.wielernieuws.be/
  • Wielerzone: http://www.wielerzone.be
  • Liefde voor de koers: https://www.facebook.com/groups/649052688629809/
  • Wielerverhaal: https://wielerverhaal.com/

  • Wielerblogs:

  • Mijn eerste blog bij de 14-15 jarigen: http://www.bloggen.be/benjamindeclercq/archief.php?startaantal=0
  • Bernard Callens (wielerjaarboek, wielerdagboek): http://wielerjaarboek.blogspot.com/?m=0
  • Roland Desmet (wielerblog met foto's en verslagen): http://www.bloggen.be/rodeden4/
  • Pomer (wielerblog Pol Demyere met foto's en verslagen): http://www.bloggen.be/pomer4/
  • In de pictjer: http://www.bloggen.be/indepictjer
  • MxFotorama: http://www.mxfotorama.be/, nu https://www.fotocoghe.be/
  • De Polderrenners: http://www.bloggen.be/polderrenners/
  • Paul Rigolle:  http://www.paulrigolle.be/bitossi/ 
  • Patrick Cornillie: http://www.patrickcornillie.be
  • Miel Vanstreels: http://www.fietsvarianten.nl
  • Wielercolumns, o.m. over Parijs-Roubaix, zie hier















  •  


    Familie Declercq



























    foto koersfamilie Declercq Thomas Sweertvaegher

    Reacties

    • 'Wie hield het voor mogelijk dat Benjamin als nieuweling zijn vijf jaar oudere broer Tim anar de kroon zou steken? Benjamin was een beschroomde aspirant die al blij was met voldoende uitslagen om in deze uitgave te worden opgenomen.'

      Bernard Callens

      Wielerjaarboek, 2010-2011

    • biografie Tim op site Deceuninck-Quickstep

      'Ik verwacht dat we Benjamin Declercq in 2020 kwijt zullen zijn.
      Hij moet in koersen als de Brabantse Pijl starten met de instelling
      om een dikke prijs te rijden en vanaf mei komen er een pak rittenkoersen
      met aankomsten bergop waarop hij zijn ding zal kunnen doen.
      '

      Hans De Clercq, ploegleider Sport Vlaanderen-Baloise

      Kw, 25 jan 2020.

    • reactie Bjorg Lambrecht

      'Personnellement je ne me sentais pas trop bien à la mi-course. J'ai même dit à Benjamin De Clercq qu'il pouvait tenter sa chance. Mais il a refusé parce qu'il avait confiance en moi et je l'en remercie. J'avais mal au dos, mais plus du tout sur la fin.
      Benjamin a alors fait un travail monstrueux derrière les échappés dans cette montée, et c'était ensuite à moi de jouer.
      "

      Bjorg Lambrecht

      Rtbf, na EK beloften, 17 sept 2016

    • 'Benjamin kan een beetje van alles. Vooral in een sprint bergop is hij heel sterk.
      Ik reed drie jaar met hem in de ploeg en volgens mij
      was hij na het tweede seizoen al profrijp.
      Maar de voorbije twee jaar kende hij veel pech.
      Gelukkig is het toch nog goed gekomen.
      '

      Piet Allegaert

      In KW, 16 nov 2016

    © Benjamin Declercq. All rights reserved. | Design by w3layouts.com